Aktualności22. czerwca 2003
Dzień ten był owiany atmosferą festiwalu "Kanaan" w Czerwionce - Leszczyny. Zaprezentowaliśmy dwa utwory, które na pewno znajdą sie na nowej płycie... a mianowicie "Nowe Narodzenie" oraz "Pokój w Tobie".

21. czerwca 2003
Zagraliśmy na festynie parafialnym w Kozłowej Górze, pomimo deszczu i niezbyt pomyślnej organizacji. przepraszamy wszystkich, jednak z przyczyn niezależnych nasz występ się "troszke" opóźnił... Przed nami zagrali: zespół Effatha /4.4/ z Bytomia oraz Józef Skrzek, który zaprezentował własny recital.

16. czerwca 2003
Po dłuższej przerwie w dziale muzyka ponownie dostępne fragmenty naszych utworów. Więcej...

15. czerwca 2003
Dziś można nas było usłyszeć podczas "Kalwaryjskiego Śpiewania" w Piekarach Śląskich. mimo "problemów kadrowych" z Bożą pomocą daliśmy koncert akustyczny :)... do usłyszenia w Kozłowej Górze ...

P.S. godziny byly dogrywane do ostatnich chwil. przepraszam za niedogodnosci

14. czerwca 2003
Festiwal "Świat Innego" już za nami. trudno opisać słowami chwile, które przeżyliśmy dzisiaj. jedno jest pewne dla takich momentów warto grać i być. dziekuję Bogu za wszystkich ludzi, którzy tworzą nasz zespół

23. maja 2003
no i kolejny koncert za nami. myślę, że koncert się udał, publiczność dopisała za co wielkie dzięki. serdecznie dziękuję moim przyjaciołom z zespołu za kawał na prawde dobrej muzyki. tak trzymać :)

19. maja 2003
trwają przygotowania do kolejnych edycji festiwalów: "Świat Innego" w Mysłowicach jak i "Kanaan" w Czerwionce - Leszczynach.

11. maja 2003
dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami na dzisiejszym koncercie. mimo paru niedociagnięć chyba dało się nas słuchać :) dziękuję całemu zespołowi. jest dobrze.

30. kwietnia 2003
jak można zauważyć na stronie pojawił się nowy dział "zdjęcia". Wiecej...

29. kwietnia 2003
trwa praca nad nowym materiałem muzycznym. jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to do końca tego roku nagramy kolejną płytę. na dzień dzisiejszy mamy 4 nowe utwory, ale to jeszcze nie wszystko...
jesteśmy w:

KlubDobrejMuzyki


ostatnia aktualizacja: 30. kwietnia 2003


* Dziekuję Rafałowi za udostępnienie grafiki oraz idei.